IT outsourcing

V IT svete často nastanú situácie, kedy treba veľmi rýchlo a pružne reagovať na potreby trhu. Raz treba team rýchlo rozšíriť, inokedy zasa rýchlo zmenšiť. Pri zamestnávaní na trvalý pracovný pomer častokrát celý proces trvá dlho a tým pádom znemožňuje flexibilný prístup.

Riešením takejto situácie je prenájom externých IT špecialistov. CANNYPACK Vám jednoducho a rýchlo pomôže do Vašej spoločnosti získať skúsených IT freelancerov, zatiaľ čo Vy sa môžete plne sústrediť na strategické oblasti Vášho podnikania.

Model našej spolupráce

Model of cooperation

Obrátite sa na nás s popisom projektu, na ktorý potrebujete obsadiť IT freelancera a informujete nás o výške Vašeho rozpočtu na túto pozíciu.

Z našej internej databázy kandidátov vyberieme tých najlepších dostupných IT freelancerov vyhovujúcich Vašemu zadaniu a obratom Vám predstavíme ich profily.

Z predložených profilov si vyberiete kandidátov, ktorí najlepšie spĺňajú Vaše očakávania a pošlete nám termín osobného pohovoru.

Zorganizujeme osobný pohovor vo Vašej spoločnosti vo Vami určenom termíne.

Ak sa na základe pohovoru rozhodnete pre našeho kandidáta, podpíšete s nami rámcovú zmluvu. V zmluve bude dohodnutá hodinová sadzba našeho IT freelancera, na základe ktorej Vám budeme mesačne vystavovať faktúru za jeho odpracovaný čas.

My súčasne podpíšeme s vybraným IT freelancerom našu zmluvu, na základe ktorej bude mesačne faktúrovať našej spoločnosti za jeho odpracovaný čas na Vašom projekte.

Výhody IT outsourcingu

  • Ušetríme Vám čas a postaráme sa o predvýber vhodných nami preverených kandidátov, ktorých profily presne zodpovedajú Vami zadaným požiadavkám.
  • Vy určujete na aké časové obdobie budete služby IT freelancera potrebovať, čím ľahko a bezstarostne prekleniete výkyvy workloadu alebo zabezpečíte rýchlu a efektívnu realizáciu časovo obmedzených projektov. Viete si tak flexibilne prispôsobovať veľkosť tímu Vašim aktuálnym potrebám.
  • Platíte len za odpracované hodiny IT freelancera na základe vopred dohodnutej hodinovej sazdby.
  • Odbremeníte sa od vedľajších nákladov na zamestnanca. Náklady na vzdelávanie, stravovanie, cestovanie, sociálne a zdravotné poistenie, čerpanie dovolenky a iné náklady sprevádzajúce činnosť IT freelancera sú plne v jeho vlastnej réžii.
  • Outsourcing IT freelancerov Vám tiež pomôže znížiť mzdové náklady keďže ide o službu, ktorá patrí medzi investičné náklady.
  • Za naše služby navyše nič neplatíte.

V prípade záujmu o zavedenie IT outsourcingu do Vašej spoločnosti nás neváhajte kontaktovať nás. Naši zamestnanci Vás budú obratom kontaktovať a pri osobnom stretnutí Vám vysvetlíme, ako na to.