Fixní zamestnanci

V prípade krátkodobej potreby rýchlej a pružnej reakcie (napr. prí získaní nového projektu) odporúčame využiť IT outsourcing. Z dlhodobého hľadiska však táto forma spolupráce predstavuje pre Vašu spoločnost zvýšené náklady, ktoré nie vždy môžu byť akceptované. Vhodným riešením je vybudovanie stabilného a dlhodobého interného tímu.

Model našej spolupráce

Model of cooperation

Obrátite sa na nás s popisom voľnej pracovnej pozície a prípadnými testami, ktoré majú dopĺňať prvé kolo výberového procesu.

Z našej internej databázy kandidátov vyberieme IT špecialistov vyhovujúcich Vašim požiadavkám a po prvom kole pohovorov Vám poskytneme tie najlepšie profily kandidátov spolu s našim odporúčaním.

Z predložených profilov si vyberiete kandidátov, ktorí najlepšie spĺňajú Vaše očakávania a pošlete nám termín osobného pohovoru.

Zorganizujeme osobný pohovor vo Vašej spoločnosti vo Vami určenom termíne.

Ak sa na základe pohovoru rozhodnete pre našeho kandidáta, podpíšete pracovnú zmluvu priamo s ním. Za naše služby zaplatíte vopred dohodnutú jednorazovú odmenu vychádzajúcu z platu kandidáta.

V prípade záujmu o obsadzovanie pozícií na trvalý pracovný pomer do Vašej spoločnosti nás neváhajte kontaktovať nás. Naši zamestnanci Vás budú obratom kontaktovať a pri osobnom stretnutí Vám vysvetlíme, ako na to.