O nás

CANNYPACK sa venuje poskytovaniu IT špecialistov najmä pre klientov na Slovensku a v nemecky hovoriacich krajinách formou outsourcingu alebo formou trvalého pracovného pomeru.

Ponuka pre IT špecialistov

IT špecialistom ponúkame veľa zaujímavých projektov a pracovných pozícií. Ak už si skúsený freelancer a vieš ako to funguje, pozri sa na ponuku našich projektov, určite si z nej vyberieš. Častokrát obsadzujeme pozície, ktoré žiadne iné agentúry na Slovensku nemajú v ponuke.

Ak Ťa freelancing láka, ale nevieš presne ako na to, pomôžeme Ti so založením živnosti/s.r.o., vysvetlíme Ti, čo všetko Ťa čaká a na čo si dať pozor. A samozrejme nájdeme ten pravý projekt pre Teba.

Ak preferuješ stabilitu a freelancing nie je to pravé pre Teba, pozri sa na naše pozície na trvalý pracovný pomer. Spolupracujeme s domácimi aj zahraničnými firmami a tak určite nájdeš pozíciu, ktorá Ťa osloví.

Viac sa dozvieš v sekcii Pracovné ponuky.

Ponuka pre spoločnosti

Ak Vaša spoločnosť hľadá skúsených IT špecialistov, CANNYPACK je pre Vás ten správny partner. Či už sa jedná o posilnenie Vášho IT projektu formou externých IT kapacít alebo hľadáte nových kmeňových zamestnancov, vieme Vám pomôcť v oboch prípadoch.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť našich klientov. Sme spoľahlivý partner, ktorý Vašej firme pomôže rásť a dosiahnuť stanovené ciele.

Viac informácií o výhodách spolupráce s nami a ponuke našich služieb nájdete v sekcii Spoločnosti.

Manažment spoločnosti

Marek Kocian

Alexander Roeder

Stefan Meier